درباره تیم آلیس تک

داستان ما

تعدادی از جوانان متخصص، با انگیزه و دارای مهارت در زمینه خدمات IT گرد هم آمده و تیم حرفه ای فناوران آلیس تک را تشکیل دادند. هدف تیم آلیس تک پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربرد و استفاده آن میان عموم مردم و کسب وکارهای مختلف و به تحقق رساندن رویای جهان آنلاین می باشد.

تیم آلیس تک بر این باور اعتقاد راسخ دارد که موفقیتش ارتباط تنگاتنگ با موفقیت مشتریانش دارد، با این باور و با بهره گیری از متخصصان مجرب و توانمند در زمینه خدمات وب و برنامه نویسی و همچنین با بوجود آوردن ارتباط نزدیک با مشتریها قادر خواهیم بود نیاز های مشتریان را به خوبی درک و ارزیابی نماییم و با ارائه بهترین راهکار، زمینه را برای رشد و بهره وری آنها فراهم سازیم.

با پیشرفت روز افزون کامپیوتر ها و شبکه های کامپیوتری و تنیده شدن آن با فعالیت ها و زندگی روزمره داشتن یک وب سایت برای فعالیت های شغلی و تجاری و یا حتی برای شناساندن خود به دیگران از ضروریات به حساب می آید،همانگونه که مدرک شناسایی و نشان تجاری معرف تجارت شمابه دیگران است،داشتن یک وب سایت کارآمد و استفاده بهینه از خدمات وب نیز چنین عملی را برای شما با مزیت های بیشتر انجام می دهد از این رو تیم آلیس تک مفتخر است با ارائه چندی از توانایی های خود در این وب سایت و معرفی خدماتی نظیر:طراحی سایت،بهینه سازی وب سایت،طراحی اپلیکیشن،ترجمه حرفه ای متون وب سایت، چند زبانه کردن وب سایت ها، سئو(SEO) و بهینه سازی وب سایت ها و … قدم بزرگی درعرضه خدمات تحت وب به هموطنان و کسب و کار های سنتی و نوپای ایرانی بردارد.

آلیس تکنولوژی

چرا آلیس تکنولوژی؟

هدف نهایی ما برآورد نیاز ها و خواسته های شما مشتریان گرامی و جلب رضایت و خوشحالی شما می باشد.

اولویت آلیس تک ایجاد رابطه شفاف با مشتریان است.

ما همواره در تلاشیم تا شما را از روند طراحی، برنامه نویسی و اجرای پروژه هایتان مطلع سازیم.

ما راغبیم خود را به عنوان شریک تجاری شما مشتریان عزیز فرض کنیم و قدم به قدم شما را جهت رسیدن به موفقیت و رشد کسب وکارتان همراهی کنیم.

تیم آلیس تک مفتخر است بهترین کیفیت و زیباترین پروژه ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب کرده و جاودانه نگه دارد.

تیم آلیس تک علاوه بر ارائه بهترین کیفیت کاری، قیمت هایی فوق العاده اقتصادی را به شما پیشنهاد می کند و این هزینه ها را شما می توانید در حالت های مختلف پرداخت کنید.

تیم آلیس تک دارای اعضایی متخصص و متعهد می باشد و هیچ گاه و در هیچ موقعیتی اطلاعات شخصی و سازمانی مشتریان خود را به اشتراک نمیگذارد و ما همیشه در تلاشیم تا امین مشتریان خود باشیم.

روند 8 بعدی آلیس تک
اسکرول به بالا